Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube

  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Londen te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube Londen, gelegen op 2 km van het Wimbledon Common en binnen 7 minuten wandelafstand van St. Stephen's. Dit 33 m² grote appartement kan tot 2 huisvesten.

Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube een complete keuken met een waterkoker, een oven en keukengerei.

Dit appartement is in de Clapton wijk van Londen, op een klein stukje lopen van het Wandsworth Park gesitueerd. Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube heeft een eersteklas locatie binnen 5 minuten wandelafstand van East Putney metrostation. Deze 1-badkamer accommodatie is op op 2,1 km van de Hurlingham Club gelegen. Dit appartement is op rijafstand van 10 minuten van London Marylebone station.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube Londen
Large Putney Oasis 3-Bed With Garden & Parking
Mobiele prijsaanbieding

Large Putney Oasis 3-Bed With Garden & Parking

9.1
Schitterend 91 beoordelingen
846 m van de accommodatie
USD 467 USD 420
per nacht
Hidden Putney
Mobiele prijsaanbieding

Hidden Putney

6.7
Aangenaam 17 beoordelingen
857 m van de accommodatie
USD 170 USD 153
per nacht
Hybrid Resi - London, Wandsworth Close To Clapham
Mobiele prijsaanbieding

Hybrid Resi - London, Wandsworth Close To Clapham

6.8
Aangenaam 11 beoordelingen
1.8 km van de accommodatie
USD 258 USD 232
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen Heathrow Luchthaven
    24 km

    Treinstations

    Putney Train Station
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Patio
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube te vinden?
      Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube is in de Clapton wijk van Londen gesitueerd, op 25 minuten wandelafstand van het Wimbledon Common.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube?
      Populaire plekken in de buurt van Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube zijn onder andere de Hurlingham Club, het Wimbledon Common, St. Stephen's.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Roxie Steak en Prince of Wales restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Heeft het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt wifi.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube?
      Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube?
      Bij Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube?
      Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube heeft een totale oppervlakte van 33 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen Heathrow Luchthaven
    24 km

    Treinstations

    Putney Train Station
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Charming Studio With Balcony In Putney, 5 Min Tube Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten